Piłka jest jedna, a buty są dwa!

adidas-F5-Tf

Buty sportowe do piłki nożnej to właściwie jedyna podstawowa i najważniejsza rzecz, w jaką musi zaopatrzyć się każdy amator footballu. Poniżej prezentujemy najciekawsze propozycje, w których nie będziesz chciał zejść z murawy.

Adidas F5 Tf B44303

Czerwono-czarna propozycja od Adidasa w wężową skórkę z pewnością doda ognia Twojemu treningowi piłkarskiemu. Buty Adidas doskonale odnajdą się na sztucznej trawie od początku wiosny, aż do ostatnich, jesiennych dni. Kopnij mocno i poczuj, jak piłka od nich płonie!

adidas-F5-Tf

Nike Hypervenomx Pro TF 749904-100

Tekstylna cholewka oraz zastosowana w tym modelu guma nowej generacji to gwarancja udanego treningu i serii strzelonych goli. Buty te posiadają także wewnętrzny system usztywniający dodatkowo piętę, dzięki czemu ryzyko kontuzji spada niemal do zera. Krótkie koreczki stanowią doskonałą przyczepność do sztucznej nawierzchni, dzięki czemu osiągniesz na boisku zawrotną prędkość.

Nike-Hypervenomx-Pro

Nike Mercurial Vortex II IC 651648-107

Pastelowa, lecz subtelna feeria barw na tym modelu korków przysporzy Ci dobry nastrój i pozytywne nastawienie do treningu. Syntetyczny materiał cholewki pozwala utrzymać buty w czystości, a umieszczona w nim mikrotekstura znacznie poprawia czucie piłki. Ten model Nike jest również wyposażony w amortyzującą wkładkę, co pozwoli Ci nie martwić się o swoje stawy podczas treningu.

Nike-Mercurial -vortex

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.